Skočit na obsah Skočit na hlavní navigaci Skočit na vedlejší navigaciVánoční koncert

Adventní čas se kvapem blíží a my bychom si toto předvánoční sváteční období rádi připomněli Vánočním koncertem, který bude pro nás výjimečný hned z několika důvodů.

Předně budeme mít skvělé hosty, kromě ženského pěveckého sboru Carmina ze západočeských Přeštic, který s námi zazpívá několik našich starších písniček, včetně několika Vánočních koled, které určitě navodí tu správnou Vánoční atmosféru, to bude třeba Karel Kahovec s jeho nezapomenutelnými hity, které mají velice podobné datum vzniku jako naše nejslavnější písničky, nebo pro ty o poznání mladší Jaroslav Samson Lenk, který zahraje pár svých písniček společně s naším kytaristou Karlem Macálkou. A jaký by to byl sváteční koncert Rangers bez Mirka Černého a jeho legendárního Balíčku karet?

Tento koncert bude výjimečný i místem konání. Potřebovali jsme poněkud prostornější podium, v některých chvílích totiž bude na podiu více než 30 účinkujících, proto padlo rozhodnutí na Divadlo Broadway.

Pevně věříme, že v tomto případě nebude platit to známé rčení o nahrazování kvality kvantitou.

Dovolujeme si Vás tedy tímto pozvat 17. 12. 2018 do Divadla Broadway a doufáme, že se nám společně podaří strávit příjemný předvánoční večer.

Jeden komentář k příspěvku “Vánoční koncert”

  1. Jura z Brna říká:

    Držím palce, ať vám to dobře dopadne. A lituji toho, že se téměř jistě této akce nezúčastním. Doufám, že se potkáme 29.12. :)
    J.

Zanechte komentář

  1. (povinné)
  2. (zadejte adresu ve správném tvaru)