Skočit na obsah Skočit na hlavní navigaci Skočit na vedlejší navigaciRekapitulace 2015

Jubilejní rok 2015, který proběhl ve znamení oslav 50-ti letého výročí vzniku skupiny Rangers se pomalu blíží ke konci.

Dovolte mi tedy krátkou rekapitulaci.

V tomto roce proběhlo 12 vzpomínkových koncertů, ve kterých jsme si za pomoci videoprojekce připomněli nejen historii skupiny, ale zavzpomínali jsme i na Tondu Hájka a Milana Dufka.

rangers_2153.jpg

Historii kapely jsme si mohli, společně s fanoušky a příznivci také připomenout díky gramofonové firmě Supraphon, která k této příležitosti vydala 3CD, nazvané „Zlatá kolekce“, kde najdete neznámější písničky Rangers od těch nejstarších až po ty nejnovější.

http://www.bontonland.cz/rangers-zlata-kolekce/

Premiéra „Rangers 50 let“ se uskutečnila 16. 4. 2015  v pražském divadle „U Hasičů“ a další koncerty proběhly vlastně napříč republikou, např. v Ústí nad Labem, v Kladně, v Brně, v Českých Budějovicích, v Ostravě, v Mohelnici, ve slovenských Piešťanech atd.

V prosinci ještě odehrajeme dva koncerty „Rangers 50 let“ a to v pátek 4. 12. 2015 v 19:30-21:30 hod.  na zámku v Modleticích u Prahy a derniéra tohoto pořadu pak proběhne ve čtvrtek 10. 12. 2015 v 19:00-21:00 v KD Krakov v Praze-Bohnicích, kde s námi ještě jednou vystoupí Mirek Černý, samozřejmě s nezapomenutelným „Balíčkem karet“.

rangers_50_let_1977.jpg

Na tyto dva předvánoční koncerty, které, jak doufáme, budou mít stejně přátelskou a trochu nostalgickou atmosféru jako ty už odehrané, Vás samozřejmě co nejsrdečněji zveme.

Těšíme se na shledanou

za Rangers  Mirek Řihošek

2 komentářů k příspěvku “Rekapitulace 2015”

 1. Blanka z Ostravy říká:

  Jste skvělí ! Moc děkuji za Ostravský koncert v Klubu Parník 29.října 2015* Přeji Vám VŠEM spoustu koncertů v příštím roce a stále tolik energie a dobré nálady, abych si mohla přijít “dobít baterky” Jste balzám na moji dušičku…ale to Vy už dávno víte * DĚKUJI za to, že jste !
  Srdečně Vás zdraví
  Blanka z Ostravy

 2. Pavla Řeháková Hollmann říká:

  Dobrý den k vám všem,

  kloubouk dolů a moc vám všem držím palce - at se máte dobře pospolu i pro lidi, kteří vás rádi poslouchají a vnímají jako lidi. Srdečně ze Špičáku na Šumavě. Kdyby vás cesta zavála směrem Špičák anebo o 17 km dál na bavorskou stranu k našemu arealku Ski und sport arel Glasberg - rádi vás uvítáme. Pavla Florian Hollmann

Zanechte komentář

 1. (povinné)
 2. (zadejte adresu ve správném tvaru)