Skočit na obsah Skočit na hlavní navigaci Skočit na vedlejší navigaciPohodovka v jáchymovských lázních…

ing

Zahájení lázeňské sezony v Jáchymově bývá vždy (alespoň pro mne) spojeno s vyčerpáním, stresy a pravidelnými přesčasy do nočních až ranních hodin. Ještěže zahajovat k nám pravidelně jezdí i Rangers – maják na konci tunelu. Nervy mizí, těšení začíná,… a je na co.

„Máme plno? Našlapáno, mistře!“ … jak by řekl Jára da Cimrman. Kluci nastupují a ještě než moderátorka dořekne, kdo to vlastně přijel, dav začne řvát. Opět trochu obměněný repertoár včetně změny titulní písně. Zkrátka, oproti loňskému zahájení takřka samé novinky. ing

... a za organizátory nezbývá než poděkovat. Díky za nádherný koncert, vyčištěnou hlavu a až neskutečné podvečerní pokračování.

Z velkým a nekončícím DÍKY
Vaše Aneer

P.S.
Pondělní pracovní atmosféra nezklamala, takže si tisknu vaše fotky, ať mě alespoň něco udrží nad hladinou :o)

4 komentářů k příspěvku “Pohodovka v jáchymovských lázních…”

 1. Blanka z Ostravy říká:

  AHOJ PLAVCI,
  po delší době Vás opět všechny srdečně zdravím.A Maxovi přeji ještě “dodatečně” VŠECHNO NEJLEPŠÍ K JMENINÁM ♥
  Moc se mi líbí fotky z Jáchymova…už bych Vás zase chtěla slyšet “naživo” ale po zhlédnutí kalendáře akcí musím konstatovat, že to mám za Vámi všude daleko…Ostravu ani Havířov v plánu nemáte ?!
  Jinak Vám přeji krásné léto, plné písniček a nadšených posluchačů. A budu se na Vás těšit…Snad se mi poštěstí na nějaký koncert za Vámi přijet.
  Srdečně Vás všechny zdraví
  Blanka z Ostravy *

 2. Beátka zo Šariša říká:

  Zdravím Plavcov :-).
  Konečne mám dovolenku, vysvedčenia sú už vytlačené aj odovzdané, tak sa konečne ozývam. Ale jak kukám, tak kukám o veľa som neprišla, akosi to tu prestalo žiť :-(. Škoda.
  Jedna vec, ktorá ma potešila, je plánované vystúpenie v Martine 28.7. Viete už aj nejaké bližšie informácie - napr. aký FEST to je a kde konkrétne v Martine? Nepodarilo sa mi totiž nikde na internete nič nájsť :-(. Bez informácií sa ťažko plánuje ;-). Prosííííííííííím, keď budete vedieť viac, zverejnite to. Ďakujem.
  Letia pozdravy zo Šariša
  Beátka

 3. Blanka z Ostravy říká:

  Zdravím Beátku
  i ostatní příznivce PLAVCŮ.
  Musím souhlasit s tím, že to tady nějak přestalo žít ! Mohl se udělat alespoň nějaký ARCHÍV našich komentářů, aby bylo na co navázat…
  A ještě k těm plánovaným AKCÍM a koncertům - u některých akcí bych taky uvítala bližší informace…Např. přesné místo, kde se koncert bude konat. Na internetu některé věci nejsou k nalezení…:-/
  Srdečný pozdrav posílá
  a všechny Vás zdraví
  Blanka z Ostravy *

 4. Aneer říká:

  Zdravím Blanku i ostatní :o)
  Přidala jsem rubriku Komentáře, aby bylo na co navazovat a aby byl k dispozici onen tolik žádaný archiv komentářů. Krůček po krůčku… a děkujeme za postřehy!
  Zdraví Lenďa z Ostrova

Zanechte komentář

 1. (povinné)
 2. (zadejte adresu ve správném tvaru)