Skočit na obsah Skočit na hlavní navigaci Skočit na vedlejší navigaciDva příjemné pracovní dny v Lysicích

Když jsme ve čtvrtek 7. března přijeli do Lysic, tak jsem si uvědomil, že jsem v tomto příjemném městečku, ležícím mezi Českomoravskou a Drahanskou vysočinou, nedaleko Boskovic nikdy nebyl.
I když jsme za naší hudební kariéry hráli skoro všude, tak v Lysicích asi ne. Byli jsme ubytováni v příjemném historickém hotelu „Lidový dům” z roku 1926, který byl nedávno velmi pěkně a citlivě zrekonstruován. (www.ldlysice.cz)
V sále tohoto hotelu jsme druhý den večer také hráli. Díky laskavosti majitelů hotelu, jsme měli možnost den před koncertem a samozřejmě i v den koncertu v ozvučeném sále zkoušet, což bylo nejen příjemné ale i užitečné. Kdo si chtěl odpočinout, mohl se projít po městě, kde nemohl přehlédnout Lysický barokní zámek s krásnou zahradou.
Takže, když se někdy ocitnete v těchto místech, tak neváhejte a navštivte
nejen Lysický zámek, ale také hotel „Lidový dům” s výbornou restaurací, ve které dokonce v den našeho pátečního vystoupení probíhaly zabijačkové hody.
Jura z Brna, nafotil pár obrázků z koncertu, které s dovolením přikládám.

lysice_3.jpg
lysice_1.jpg
lysice_2.jpg

2 komentářů k příspěvku “Dva příjemné pracovní dny v Lysicích”

 1. Jura z Brna říká:

  Mirku, dovolím si Tě lehce poopravit. Fotky jsem nedělal já. Já se pokusil udělat videozáznam. Vzhledem ke kvalitě kamerky a přítmí sálu nejsou záběry žádná velká sláva. Přesto, kdo má zájem, může se podívat:

  http://youtu.be/XctmDIaSx5U

 2. Beátka zo Šariša říká:

  Po dlhooooom čase zdravím Rangers-Plavcov :-).
  V prvom rade, aj keď viem, že do tejto témy sa to nehodí, prajem veľa radostného a príjemného hrania, aby ste svojimi krásnymi pesničkami tešili fanúšikov.
  Pri pohľade do kalendára ma veľmi potešil dátum 6.7.2013 - festival na Orave. Keďže je to sobota a dokonca by som už mala mať dovolenku, verím, že sa nám podarí za vami prísť :-).
  Zároveň prajem príjemné veľkonočné sviatky.
  Letí pusa zo Šariša

Zanechte komentář

 1. (povinné)
 2. (zadejte adresu ve správném tvaru)